Doplňková koupelnová skříňka nízká Naturo N 30 P/L
Kód: NATURO-N-30Detailní popis produktu
Série nábytku Naturo v atraktivní kombinaci korpusu v matné barvě grafit a lesklých bílých čelních ploch. Jako základ si můžete vybrat skříňku s keramickým umyvadlem v šířce 60 nebo 80 cm a tu pak doplnit zrcadlovou skříňkou s energeticky úsporným LED osvětlením. Součástí série jsou samozřejmě i doplňkové skříňky (nízká, vysoká, závěsná horní).
Korpus skříněk je vyroben z LTD desky tl. 16 mm v barvě grafit mat. Čelní plochy a dvířka jsou vyrobeny z MDF desky tl. 16 mm s povrchovou úpravou bílým lakem ve vysokém lesku.
Doplňková koupelnová skříňka nízká Naturo N 30 P/L je určena k zavěšení na zeď pomocí rektifikačních závěsů.
Popis:
Poznámka:
Korpus skříněk je vyroben z LTD desky tl. 16 mm v barvě grafit mat. Čelní plochy a dvířka jsou vyrobeny z MDF desky tl. 16 mm s povrchovou úpravou bílým lakem ve vysokém lesku.
Doplňková koupelnová skříňka nízká Naturo N 30 P/L je určena k zavěšení na zeď pomocí rektifikačních závěsů.
Popis:
- 1x dvířka s tichým dovíráním SoftClose s možností změny směru otevírání
- 1x skleněná výškově nastavitelná police uvnitř skříňky
- korpus: LTD 16 mm, grafit, mat
- čela: MDF 16 mm, bílý lak, vysoký lesk
- bezúchýtkové provedení
Poznámka:
- tolerance rozměrů: ±3%
- standardně dodáváno v demontovaném stavu
za příplatek možno zaslat ve smontovaném stavu
Nábytek je standardně dodávaný v demontovaném stavu. Pokud si netroufáte na jeho montáž, nebo chcete předejít možným problémům s jeho sestavením nabízíme Vám za příplatek možnost zaslání nábytku ve smontovaném stavu.
Zda požadujete nábytek zaslat v demontovaném nebo smontovaném stavu vyberte v nabídce „Nábytek dodat v”.
U nábytku s dvířky je nutné uvést směr otevírání do poznámky v objednávce.
Pokud je nábytek vybavený podpěrnými nožkami nebo madly, tak tyto komponenty NEJSOU INSTALOVÁNY z důvodu bezpečnosti při přepravě.
V případě, že si zvolíte zaslání nábytku ve smontovaném stavu, činí dodací doba 8 dní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nízké koupelnové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8592961027117 |
| Produktová řada: | Naturo |
| Šířka (mm): | 302 |
| Výška (mm): | 556 |
| Hloubka (mm): | 302 |
| Materiál - čelo: | MDF 16 mm |
| Barva - čelo: | bílá |
| Materiál - korpus: | LTD 16 mm |
| Barva - korpus: | grafit |
| SoftClose: | ANO |
| Způsob montáže: | Závěsná |
| Balení: | V demontovaném stavu |
| Šířka (cm): | 30 - 34,5 |
| Výška (cm): | 55 - 59,5 |
| Hloubka (cm): | 30 - 34,5 |
| Poznámka k rozměrům: | Tolerance rozměrů: ±3% |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




