Doprava a platba

Platba za objednané zboží:

 

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. V případě, že bude prodávajícím nahlášena cena vyšší, než je uvedená na objednávce, může kupující novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. V případě, že je nová, platná cena nižší než je cena uvedená na objednávce, bude zboží kupujícímu dodáno za cenu platnou v okamžiku objednávky.

 

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

 

 • v hotovosti při osobním odběru v provozovně prodávajícího na adrese, BPS-koupelny, s.r.o., Skladištní 3, 746 01 Opava, po-pá: 0800 – 1430 hod
 • v hotovosti na dobírku přepravci při převzetí v místě určeném kupujícím v objednávce
 • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2500435720/2010, vedený u FIO Banka a.s. (dále jen “účet prodávajícího“), v tomto případě zasíláme zálohovou fakturu pro platbu předem, zboží expedujeme po připsání platby na náš účet
 • bezhotovostně prostřednictvím zabezpečené platební brány ComGate, www.comgate.cz
  • Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.
  • Platba kartou
   Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Platební brána akceptuje všechny běžné platební karty jako VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club.
  • Platba zrychleným bankovním převodem
   Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Vedle plateb kartou na platební bráně umožňujeme zrychlené bankovní převody všech významných bank v ČR, PL a SK. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.
  • Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
  • Kontaktní údaje pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz , tel: +420 228 224 267

 

Platbu za objednané zboží v hodnotě do 10 000,- Kč lze provést na dobírku. Při objednávce v celkové hodnotě nad 10 000,- Kč zasíláme zálohovou fakturu pro platbu předem.

 

Dodací podmínky:

Místem plnění je adresa dodání, kterou kupující vyplnil při odesílání objednávky z našeho internetového obchodu.

 

Dopravu kamkoliv po ČR a SR zajišťuje prodávající prostřednictvím smluvního dopravce.

 

CENA DOPRAVY V ČR:
Třída dopravy Dopravné (Kč)
Balík menších rozměrů 139,-
Balík větších rozměrů 369,-
Doběrečné 49,-

 

CENA DOPRAVY V SR:
Třída dopravy Dopravné (Kč)
Balík do 20 kg 250,-
Balík nad 20 kg 450,-
U zboží přesahujícího rozměr palety
(sprchové kouty, vany, hydromasážní vany a systémy, …)
bude cena dopravy (dopravné) sdělená dodatečně

 
Doprava bude uvedena jako samostatná položka na prodejním dokladu.

Vyhledat další