Doprava a platba

Vždy je v našem zájmu, ať zásilku obdržíte v pořádku a v domluveném termínu. Proto také dlouhodobě spolupracujeme s prověřenými přepravními společnosti. Menší zásilky odesíláme přes společnost PPL, rozměrnější a křehké zásilky doručujeme přes společnost TopTrans.
Zboží si můžete zdarma vyzvednout v našem skladu.

Způsob dopravy:

Cena dopravy v ČR:
Třída dopravy Dopravné (Kč)
Balík menších rozměrů 139,-
Balík větších rozměrů - paleta 369,-
Doběrečné 49,-
Osobní odběr - Opava Zdarma

 

Cena dopravy v SR:
Třída dopravy Dopravné (Kč)
Balík menších rozměrů 250,-
Balík větších rozměrů - paleta 450,-
U zboží přesahující rozměr palety bude cena dopravy sdělena dostatečně. (sprchové kouty, vany, hydromasážní systémy, ...)

Místem plnění je adresa dodání, kterou kupující vyplnil při odesílání objednávky z našeho internetového obchodu.
Doprava bude uvedena jako samostatná položka na prodejním dokladu.

 

Platba za objednané zboží:

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. V případě, že bude prodávajícím nahlášena cena vyšší, než je uvedená na objednávce, může kupující novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. V případě, že je nová, platná cena nižší než je cena uvedená na objednávce, bude zboží kupujícímu dodáno za cenu platnou v okamžiku objednávky.

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

 • v hotovosti při osobním odběru v provozovně prodávajícího na adrese, BPS-koupelny, s.r.o., Skladištní 3, 746 01 Opava, po-pá: 0800 – 1430 hod
 • v hotovosti na dobírku přepravci při převzetí v místě určeném kupujícím v objednávce
 • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2500435720/2010, vedený u FIO Banka a.s. (dále jen “účet prodávajícího“), v tomto případě zasíláme zálohovou fakturu pro platbu předem, zboží expedujeme po připsání platby na náš účet
 • bezhotovostně prostřednictvím zabezpečené platební brány ComGate, www.comgate.cz
  • Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.
  • Platba kartou
   Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Platební brána akceptuje všechny běžné platební karty jako VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club.
  • Platba zrychleným bankovním převodem
   Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Vedle plateb kartou na platební bráně umožňujeme zrychlené bankovní převody všech významných bank v ČR, PL a SK. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.
  • Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
  • Kontaktní údaje pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz , tel: +420 228 224 267