BLACK FRIDAY: Sleva min. 10 % na celý sortiment

Doprava a platba

Vždy je v našem zájmu, ať zásilku obdržíte v pořádku a v domluveném termínu. Proto také dlouhodobě spolupracujeme s prověřenými přepravními společnosti. Menší zásilky odesíláme kurýrní společností, rozměrnější a křehké zásilky doručujeme přes společnost TopTrans.
Zboží si můžete zdarma vyzvednout v našem skladu.

Způsob dopravy:

Cena dopravy v ČR:
Třída dopravy Dopravné (Kč)
Balík menších rozměrů 139,-
Balík větších rozměrů - paleta 369,-
Doběrečné 49,-
Osobní odběr - Opava Zdarma

 

Cena dopravy v SR:
Třída dopravy Dopravné (Kč)
Balík menších rozměrů 250,-
Balík větších rozměrů - paleta 690,-
U zboží přesahující rozměr palety bude cena dopravy sdělena dostatečně. (sprchové kouty, vany, hydromasážní systémy, ...)

Místem plnění je adresa dodání, kterou kupující vyplnil při odesílání objednávky z našeho internetového obchodu.
Doprava bude uvedena jako samostatná položka na prodejním dokladu.

 

Platba za objednané zboží:

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. V případě, že bude prodávajícím nahlášena cena vyšší, než je uvedená na objednávce, může kupující novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. V případě, že je nová, platná cena nižší než je cena uvedená na objednávce, bude zboží kupujícímu dodáno za cenu platnou v okamžiku objednávky.

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

 • v hotovosti při osobním odběru v provozovně prodávajícího na adrese, BPS-koupelny, s.r.o., Skladištní 3, 746 01 Opava, po-pá: 0800 – 1430 hod
 • v hotovosti na dobírku přepravci při převzetí v místě určeném kupujícím v objednávce
 • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2500435720/2010, vedený u FIO Banka a.s. (dále jen “účet prodávajícího“), v tomto případě zasíláme zálohovou fakturu pro platbu předem, zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. Na tento způsob platby poskytujeme slevu až 1000 Kč na celou objednávku
 • bezhotovostně prostřednictvím zabezpečené platební brány ComGate, www.comgate.cz
  • Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  • Platba kartou
   Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky. Platební brána akceptuje všechny běžné platební karty jako VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club.

  • Platba zrychleným bankovním převodem
   Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Vedle plateb kartou na platební bráně umožňujeme zrychlené bankovní převody všech významných bank v ČR, PL a SK. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.
  • Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.
  • Kontaktní údaje pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz , tel: +420 228 224 267

  • Platba na třetiny - Twisto
   • Plátce si nejprve v platební bráně vybere platební metodu Na splátky, bez navýšení.
   • V dalším kroku zvolí Twisto Nákup na třetiny.
   • Následuje jednoduché ověření identity zadáním tel. čísla, jména, e-mailu a adresy bydliště. Služba je dostupná občanům Česka, platit lze pouze platební kartou v korunách. Schválení proběhne během několika sekund.
   • Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem spolu s informací, jak má uhradit další dvě splátky.

  • Odložená platba
   Odložená platba umožňuje zákazníkům e-shopu odložit úhradu nákupu až o několik dnů. Nabízíme pro vás odloženou platbu ve spolupráci s Twisto, Skip Pay (dříve mallpay) a Raiffeisenbank (PlatímPak).
   • Twisto Pay

    Platební metoda Twisto Pay umožňuje zákazníkovi nakoupit teď a zaplatit do 30 dnů, až si zboží v klidu doma prohlédne. A to zdarma. Zákazník je o úspěšném ověření informován e-mailem od Twisto spolu s informacemi k úhradě dlužné částky.

    Proces platby

    1. Plátce si nejprve v e-shopu vybere platební metodu Odložené platby a následně zvolí Twisto Pay.
    2. Následuje jednoduché ověření identity zadáním tel. čísla, jména a adresy bydliště.
    3. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem spolu s informací, kdy a kam má odloženou platbu uhradit.
   • Skip Pay (dříve mallpay)

    Platební metoda Skip Pay umožňuje zákazníkům bezplatné odložení úhrady nákupu až o 14 dnů po doručení zásilky. Schválení platby netrvá déle než pár vteřin. Zákazník je o úspěšném ověření informován e-mailem od Skip Pay spolu s informacemi k úhradě dlužné částky.

    Proces platby

    1. Plátce si nejprve v e-shopu vybere platební metodu Odložené platby a následně zvolí Skip Pay.
    2. Následuje jednoduché ověření identity SMS kódem.
    3. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem spolu s informací, kdy a kam má odloženou platbu uhradit.
   • PlatímPak

    Platební metoda PlatímPak od Raiffeisenbank umožňuje zákazníkům odložit si úhradu nákupu až o 30 dnů a následně buď uhradit, nebo rozložit platbu do splátek. Odložení platby až o 30 dnů je bezúročné. Schválení platby probíhá online v řádu vteřin. Zákazník je o úspěšném ověření informován e-mailem od Raiffeisenbank spolu s informacemi k úhradě dlužné částky. Maximální částka odložené platby je 25 000 Kč. 

    Proces platby

    1. Plátce si nejprve v e-shopu vybere platební metodu Odložené platby a následně zvolí PlatímPak.
    2. Následuje ověření identity. Pokud je zákazník klientem Raiffeisenbank, ověření proběhne SMS zprávou a vyplněním rodného čísla. V případě, že se nejedná o klienta Raiffeisenbank, identita bude ověřena formulářem nebo přes haléřovou platbu. Případně může dojít zákazník na pobočku. Haléřová transakce je plátci ihned po ověření vrácena.
    3. Plátce je o úspěšném ověření informován e-mailem spolu s informací, kdy a kam má odloženou platbu uhradit.