O nás

facebook_820x312-768x284

Jsme internetový prodejce koupelnového a kuchyňského vybavení tuzemských i světových značek. Máme tým odborníků, kteří v oboru pracují již více než 10 let. Záleží nám na tom,  aby naši zákazníci byli spokojení, a proto klademe důraz na kvalitní produkty a komunikaci se zákazníky.

V práci máme nastolenou příjemnou rodinnou atmosféru. Vnímáme se jako blízcí přátelé, kteří společně vyrážejí na hory, provozují sportovní aktivity i prožívají významné chvíle. Pravidelně slavíme narozeniny a setkáváme se i mimo pracovní prostředí. Máme smysl pro humor a vždy se snažíme, aby panovala dobrá nálada. Jsme rádi, když jste s námi spokojení a můžeme Vám dělat radost. Uvítáme dobré hodnocení ale současně i kritiku, protože vždycky je co zlepšovat. Váš názor je pro nás důležitý a budeme šťastní, když se k nám budete s nákupy vracet.

Kdykoliv se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem či připomínkou. Známe plno dobrých rad, které vám pomohou ať už potřebujete smontovat nábytek či instalovat sprchový kout.

BPS koupelny s.r.o.

×

Splátková kalkulačka ESSOX