Moderno - Industriální minimalistický styl v naší koupelně

Všem známé pravidlo či možná používané heslo minimalismu "méně je více" ovlivňuje naši sérii koupelnového nábytku Moderno. Designérům se v mých očích podařilo dokonale spojit dva aktuálně velmi oblíbené styly. Jedním z nich je již zmiňovaný minimalismus a druhým je industriální styl.

markus-1024x401

Elegantní a čistá kovová konstrukce doplněná o vhodný koupelnový materiál s dekorem přírodního dubu vytváří nejen esteticky příjemný, ale i pocitově teplý vjem pro naši koupelnu. Ačkoliv zde saháme k prvkům drsného industriálního stylu, celkový vzhled koupelny vybavené nábytkem ze série Moderno působí velmi jemně.

profil

Kovová konstrukce nábytku je vyráběna z tenkostěnného profilu. Vytvořená kovová konstrukce prochází důkladnou kontrolou svárů a poté je lakována na černou matnou barvu. Použitá madla u nábytku mají stejné lakování a elegantně doplňují celou koupelnovou sestavu. Korpusy a čela nábytku jsou vyrobeny z laminované LTD desky, která je vhodná pro výrobu nábytků pro interiéry. Tato deska je ošetřena a laminována impregnovaným dekorativním povrchem o vysoké kvalitě vybraného dekoru.

markus-1

Série Moderno nabízí výběr ze dvou typů skříněk určených pro umyvadlo. První variantou je skříňka s keramickým umyvadlem ve dvou šířkách. Jedná se o šířku 80 a 60 cm. Druhou variantou je skříňka pod deskové umyvadlo. V tomto případě je skříňka navíc osazena šuplíkem s plastovým organizérem. 

markus2

Dále zde máme dvě doplňkové skříňky v nízké a vysoké variantě. Vysoká varianta nabízí nejen více úložného prostoru, ale také uzavíratelnou skříňku a šuplík. V nízké variantě je úložný prostor otevřený s možností využití jednoho šuplíku. Celou sérii doplňují závěsná zrcadla ohraničena kovovým lakovaným profilem.

markus3

Nábytek je osazen moderním tichým systémem zavírání SoftClose a dodává se ve smontovaném stavu.

 

Jak se Vám líbí tento jednoduchý a velmi elegantní styl koupelnového nábytku?

×

Splátková kalkulačka ESSOX