PC stůl s kontejnerem IWO I ART-B, dub artisan/černá
Kód: ADRK-478851793Související produkty
Kancelářské křeslo, šedá/chrom, nosnost 150 kg, BYRON
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 190 Kč
Kancelářské/herní křeslo, černá Velvet látka, nosnost 150 kg, SALOP
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 690 Kč
Otočná židle, modrá/bílá, TRIXI TYP 2
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 450 Kč
Kancelářské křeslo, růžová/šedá/bílá, SALOMO TYP 1
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 690 Kč
Kancelářské křeslo, světle šedá/šedá, nosnost 150 kg, ERMEN
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 990 Kč
Kancelářské křeslo, černá/šedá/chrom, nosnost 150 kg, RANDY
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 190 Kč
Kancelářské křeslo, neomint/světle šedá/šedá, nosnost 150 kg, ERMEN
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 990 Kč
Otočná židle, růžová/bílá, ODELIA
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 550 Kč
Kancelářské křeslo, zelená/chrom, ZAVIER
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 990 Kč
Novinka
Otočná židle, šedá/bílá, LISTER
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 690 Kč
Kancelářské/herní křeslo, modrá, nosnost 150 kg, SAMIE
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 690 Kč
Kancelářské křeslo, bílá, AZURE 2 NEW
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 590 Kč
Kancelářské/herní křeslo, bílá/černá, nosnost 150 kg, PAPIBAS
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 790 Kč
Detailní popis produktu
Psací stůl Iwo I je praktickým řešením pro každý pracovní nebo studijní prostor. Skvěle se hodí do studentského pokoje, kanceláře i domácí pracovny, kde oceníte jeho funkčnost i jednoduchý, moderní vzhled.
Součástí stolu je funkční a prostorný kontejner se třemi zásuvkami, který nabízí dostatek místa pro uložení kancelářských potřeb, dokumentů i drobností. Kontejner je navíc mobilní, takže jej lze snadno přesunout a přizpůsobit aktuálním potřebám.
Iwo I je všestranný kus nábytku, který díky svému designu zapadne do většiny interiérů. Nabízí ideální kombinaci praktičnosti a estetiky.
- Vhodný do studentského pokoje, kanceláře i pracovny
- Součástí mobilní kontejner s úložným prostorem
- Možnost přesunutí kontejneru dle potřeby
- Jednoduchý a moderní design
- Univerzální vzhled pro snadné začlenění do interiéru
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 5905036454634 |
| Produktová řada: | Iwo |
| Barva: | dekor dřeva |
| Barva - pracoví deska: | dub artisan |
| Barva - čela: | černá |
| Barva - korpus: | dub atrisan |
| Barva - nohy: | černá |
| Barva dodavatel: | dub artisan/černá |
| Šířka (mm): | 1350 |
| Výška (mm): | 752 |
| Hloubka (mm): | 650 |
| Materiál - pracovní deska: | LTD 32 mm |
| Materiál - nohy, boky: | LTD 16 mm, Voštinový profil 60x60 mm |
| Materiál - hrany: | ABS |
| Montáž: | v demontovaném stavu (vlastní montáž) |
Novinka
Rohový PC stůl IWO II G-ART, grafit/dub artisan
Expedice za 3-4 týdny
6 821 Kč
3 646 Kč
–15 %
Psací stůl Felix 519 bílá
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 090 Kč
PC stůl, sosna andersen/dub lefkas, PROVANCE B1
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
10 590 Kč
Psací stůl, bílá/černá, 90x60 cm, MELLORA
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
890 Kč
Novinka
Rohový PC stůl, dub/černá, ULOSTOL
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 390 Kč
Novinka
Rohový PC stůl ELISEO W, bílá
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 979 Kč
Doprava zdarma
PC stůl, dub sonoma/bílá, BILI NEW
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 850 Kč
PC stůl, beton/bílý, ANDREO NEW
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 550 Kč
Výškově nastavitelný PC stůl MALLO A, dub artisan/černá
Expedice za 3-4 týdny
9 568 Kč
PC stůl 120, dub navarra, DORSI
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 790 Kč
Kancelářská sestava, bílá, JOHAN 2 NEW
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
16 590 Kč
9 546 Kč
–15 %
Psací stůl rohový Sigal 600/03 šedá/jackson hickory
Dodání do 6 týdnů
8 090 Kč
Novinka
Rohový PC stůl IWO II W-ART, bílá/dub artisan
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
6 821 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




