PC stůl IWO G-ART, grafit/dub artisan
Kód: ADRK-1331138998Související produkty
Kancelářské křeslo, hnědá camel/chrom, ADMON
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 890 Kč
Kancelářské křeslo, šedá/bílá, SALOMO TYP 1
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 690 Kč
Kancelářské křeslo, hnědá ekokůže/stříbrná, nosnost 150 kg, GREKO
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 690 Kč
Kancelářské křeslo, růžová/šedá/bílá, SALOMO TYP 1
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 690 Kč
Novinka
Kancelářské křeslo, béžová/chrom, JODY
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 050 Kč
Kancelářské křeslo, černá látka, TAXIS NEW
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 590 Kč
Kancelářské křeslo, černá, Ayla New
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 490 Kč
Novinka
Kancelářská židle, černá, SITAO
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 490 Kč
Otočné křeslo, Velvet látka, neomint / buk, DALIO
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 290 Kč
Kancelářské křeslo, černá, nosnost 150 kg, ROSANO
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 090 Kč
Kancelářské křeslo, černá, FOSTER TYP 2
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 950 Kč
Novinka
Kancelářské křeslo, růžová/bílá, PASTURA
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 490 Kč
Kancelářské křeslo, smaragdová sametová látka/černá, HAGRID NEW
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 390 Kč
Kancelářské křeslo, šedá ekokůže/chrom, KAHIL
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
4 290 Kč
Detailní popis produktu
Psací stůl Iwo je navržen tak, aby splňoval požadavky na funkčnost, jednoduchost a moderní vzhled. Perfektně se hodí do studentského pokoje, kanceláře i domácí pracovny, kde nabídne komfortní prostor pro práci nebo studium.
Široká obdélníková pracovní plocha poskytuje dostatek místa pro počítač, dokumenty i další pracovní pomůcky. Jednoduchá konstrukce zajišťuje stabilitu a zároveň vytváří lehký vizuální dojem, díky čemuž se stůl snadno začlení do různých typů interiérů.
Moderní a univerzální design dělá z tohoto stolu všestranný kousek nábytku, který se přizpůsobí jakémukoli prostředí.
- Vhodný do studentského pokoje, kanceláře i pracovny
- Široká obdélníková pracovní plocha
- Jednoduchá a stabilní konstrukce
- Moderní, univerzální design
- Snadná kombinace s ostatním nábytkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 5905036454610 |
| Produktová řada: | Iwo |
| Barva: | dekor dřeva |
| Barva - pracoví deska: | šedá (grafit) |
| Barva - nohy: | dub artisan |
| Barva dodavatel: | grafit/dub artisan |
| Šířka (mm): | 1350 |
| Výška (mm): | 752 |
| Hloubka (mm): | 650 |
| Materiál - pracovní deska: | LTD 32 mm |
| Materiál - nohy, boky: | LTD 16 mm, Voštinový profil 60x60 mm |
| Materiál - hrany: | ABS |
| Montáž: | v demontovaném stavu (vlastní montáž) |
Nastavitelný PC stůl s kolečky, černá, WESTA
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 090 Kč
PC stůl 130, dub wotan/černá, AMONI 1D1S
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
6 390 Kč
Kancelářská sestava, dub sonoma/bílá, JOHAN 2 NEW
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
16 590 Kč
Univerzální PC stůl, bílá, SIRISS NEW
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 050 Kč
PC stůl, dub craft zlatý/grafit, ZINO NEW
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 550 Kč
PC stůl, dub artisan/bílá, NEREO NEW
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 090 Kč
Novinka
Psací stůl, beton/černá, 120x60 cm, MELLORA
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
990 Kč
Novinka
Rohový PC stůl MARO II B-ART, dub artisan/bílá/černá
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
6 821 Kč
od 2 850 Kč –11 %
Pracovní stůl Nevy bílý
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
od 2 534 Kč
PC stůl s kontejnerem IWO I W-ART, bílá/dub artisan
Expedice za 3-4 týdny
6 679 Kč
Psací stůl, dub artisan/bílá, RIOMA TYP 16
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 150 Kč
od 6 772 Kč –11 %
Pracovní stůl Barold bílý
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
od 6 019 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




