PC stůl IWO ART-B, dub artisan/černá
Kód: ADRK-3336871285Související produkty
Novinka
Otočná židle, růžová/bílá, TARIA
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 790 Kč
Novinka
Kancelářské křeslo, šedá/modrá DERVIN
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 490 Kč
Kancelářské křeslo, tmavě šedá/černá, nosnost 150 kg, VILMER
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
5 590 Kč
Kancelářské křeslo, světle šedá/šedá, nosnost 150 kg, ERMEN
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 990 Kč
Kancelářské křeslo, šedá Velvet látka/chrom, HAGRID NEW
Expedice za 6-8 týdnů
2 390 Kč
Novinka
Kancelářská židle, černá, SITAO
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 490 Kč
Novinka
Kancelářské křeslo, černá, ABRAMO
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
4 290 Kč
Kancelářské/herní křeslo, černá Velvet látka, nosnost 150 kg, SALOP
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 690 Kč
Kancelářské křeslo, neomint/světle šedá/šedá, nosnost 150 kg, ERMEN
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 990 Kč
Kancelářské křeslo, šedá/černá, TURIO
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 690 Kč
Kancelářské křeslo, hnědá camel ekokůže/chrom, KAHIL
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
4 290 Kč
Kancelářské křeslo, šedá, FOSTER TYP 1
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 450 Kč
Kancelářské křeslo, růžová/šedá/bílá, SALOMO TYP 1
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 690 Kč
Akce
1 990 Kč
–10 %
Kancelářské křeslo, béžová/bílá, RAKIN
Skladem (expedice do 48 hodin)
1 791 Kč
Detailní popis produktu
Psací stůl Iwo je navržen tak, aby splňoval požadavky na funkčnost, jednoduchost a moderní vzhled. Perfektně se hodí do studentského pokoje, kanceláře i domácí pracovny, kde nabídne komfortní prostor pro práci nebo studium.
Široká obdélníková pracovní plocha poskytuje dostatek místa pro počítač, dokumenty i další pracovní pomůcky. Jednoduchá konstrukce zajišťuje stabilitu a zároveň vytváří lehký vizuální dojem, díky čemuž se stůl snadno začlení do různých typů interiérů.
Moderní a univerzální design dělá z tohoto stolu všestranný kousek nábytku, který se přizpůsobí jakémukoli prostředí.
- Vhodný do studentského pokoje, kanceláře i pracovny
- Široká obdélníková pracovní plocha
- Jednoduchá a stabilní konstrukce
- Moderní, univerzální design
- Snadná kombinace s ostatním nábytkem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pracovní stoly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 5905036454603 |
| Produktová řada: | Iwo |
| Barva: | dekor dřeva |
| Barva - pracoví deska: | dub artisan |
| Barva - nohy: | černá |
| Barva dodavatel: | dub artisan/černá |
| Šířka (mm): | 1350 |
| Výška (mm): | 752 |
| Hloubka (mm): | 650 |
| Materiál - pracovní deska: | LTD 32 mm |
| Materiál - nohy, boky: | LTD 16 mm, Voštinový profil 60x60 mm |
| Materiál - hrany: | ABS |
| Montáž: | v demontovaném stavu (vlastní montáž) |
9 546 Kč
–15 %
Psací stůl rohový Sigal 600/03 šedá/jackson hickory
Dodání do 6 týdnů
8 090 Kč
PC stůl, alpská bílá, KENTAK BIU2D2S
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
11 490 Kč
Novinka
Psací stůl, beton/černá, 150x60 cm, MELLORA
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 090 Kč
PC stůl, dub sonoma / bílá, SAMSON NEW
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
2 990 Kč
Novinka
PC stůl, dub/černá, KOMPUS
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 490 Kč
PC stůl 140, dub navarra, DORSI
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 050 Kč
Nastavitelný PC stůl s kolečky, černá, WESTA
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
1 090 Kč
Novinka
PC stůl s kontejnerem MARO I B-ART, dub artisan/bílá/černá
Expedice za 3-4 týdny
6 679 Kč
PC stůl 130, dub wotan/černá, AMONI 1D1S
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
6 390 Kč
PC stůl s kontejnerem IWO I G-ART, grafit/dub artisan
Expedice za 3-4 týdny
6 679 Kč
Novinka
PC stůl, bílá/dub evoke, VELIS 1D1S/120
Skladem u dodavatele (za 7-14 dní u vás)
3 650 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




