Koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem Edna 55
Kód: EDNA-55Související produkty
Detailní popis produktu
Koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem Edna.
Korpus skříňky je z 16 mm LTD desky v dekoru Dub Amber Urban. Dvířka s kovovými chromovanými úchytkami jsou vyrobeny z LTD desky 16 mm rovněž v dekoru Dub Amber Urban.
Skříňka s keramickým umyvadlem Edna 55 je vyrobena jako závěsná s kovovými nožkami. Je doplněna keramickým umyvadlem Bahama 55 s přepadem a otvorem pro montáž vodovodní baterie.
Popis:
Poznámka:
Korpus skříňky je z 16 mm LTD desky v dekoru Dub Amber Urban. Dvířka s kovovými chromovanými úchytkami jsou vyrobeny z LTD desky 16 mm rovněž v dekoru Dub Amber Urban.
Skříňka s keramickým umyvadlem Edna 55 je vyrobena jako závěsná s kovovými nožkami. Je doplněna keramickým umyvadlem Bahama 55 s přepadem a otvorem pro montáž vodovodní baterie.
Popis:
- 2x dvířka na standardních závěsech
- 1x polička z LTD uvnitř skříňky
- korpus: LTD deska 16 mm, dekor dub Amber Urban
- dvířka: LTD deska 16 mm, dekor dub Amber Urban
- kovové, výškově nastavitelné nožky
- kovové, chromované úchytky (madla)
- keramické umyvadlo Bahama 55 s otvorem pro montáž vodovodní baterie
- rozměry umyvadla (š x v x hl): 560 x 170 x 420 mm, výška hrany 45 mm
Poznámka:
- tolerance rozměrů: ±3%
- vysvětlení k rozměru hloubka: celková hloubka skříňky včetně umyvadla (v závorce čistá hloubka samotné skříňky)
- standardně dodáváno v demontovaném stavu
za příplatek možno zaslat ve smontovaném stavu - baterie, umyvadlová výpust a sifon nejsou součástí nábytku
Nábytek je standardně dodávaný v demontovaném stavu. Pokud si netroufáte na jeho montáž, nebo chcete předejít možným problémům s jeho sestavením nabízíme Vám za příplatek možnost zaslání nábytku ve smontovaném stavu.
Zda požadujete nábytek zaslat v demontovaném nebo smontovaném stavu vyberte v nabídce „Nábytek dodat v”.
U nábytku s dvířky je nutné uvést směr otevírání do poznámky v objednávce.
Pokud je nábytek vybavený podpěrnými nožkami nebo madly, tak tyto komponenty NEJSOU INSTALOVÁNY z důvodu bezpečnosti při přepravě.
V případě, že si zvolíte zaslání nábytku ve smontovaném stavu, činí dodací doba 8 dní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky s umyvadlem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 29 kg |
| EAN: | 8592961028411 |
| Produktová řada: | Edna |
| Šířka (mm): | 550 |
| Výška (mm): | 840 |
| Hloubka (mm): | 430 (296) |
| SKŘÍŇKA: | … |
| Materiál - čelo: | LTD 16 mm |
| Barva - čelo: | dub urban |
| Materiál - korpus: | LTD 16 mm |
| Barva - korpus: | dub urban |
| Madlo - materiál: | kov |
| UMYVADLO: | … |
| Typ umyvadla: | Nábytkové |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Šířka (mm): | 560 |
| Výška (mm): | 170 |
| Hloubka (mm): | 420 |
| Otvor pro baterii: | ANO |
| Přepad: | ANO |
| OSTATNÍ: | … |
| Způsob montáže: | Závěsná |
| Poznámka: | Baterie, umyvadlová výpust a sifon nejsou součástí nábytku |
| Balení: | V demontovaném stavu |
| Šířka (cm): | 55 - 59,5 |
| Výška (cm): | 80 - 84,5 |
| Hloubka (cm): | 40 - 44,5 |
| Poznámka k rozměrům: | Tolerance rozměrů: ±3% |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




