Koupelnová skříňka pod deskové umyvadlo ROSO GO 80-HD - zlatý dub/zlatý dub
Kód: ROSO-80GO-HDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Série nábytku Roso. Koupelnové skříňky v moderním minimalistickém stylu. Jedonoduché tvary a moderní design to je to hlavní, čím se vyznačuje tato série koupelnového nábytku. Nábytek rožšiřuje koupelnu o dostatek úložného prostoru.
Korpus skříňky, čelní plochy a police jsou z LTD desky.
Popis:
Technické parametry:
Poznámka:
Korpus skříňky, čelní plochy a police jsou z LTD desky.
Popis:
- koupelnová skříňka pod deskové umyvadlo
- 2 x dvířka s tichým dovíráním SoftClose
- 1x police z LTD
- horní deska bez výřezu pro umyvadlový sifón, na skříňku se instaluje pomocí silikonu
- horní deska z jednoduché LTD desky (dvojitá deska na fotografiích je ilustrační)
- plastové úchyty v černé barvě
- podpěrné nožky 100 mm
- UMYVADLO NENÍ SOUČÁSTÍ NÁBYTKU
Technické parametry:
- materiál:
- korpus: LTD 16 mm, dekor zlatý dub
- čela: LTD 16 mm, dekor zlatý dub
- horní deska LTD, dekor zlatý dub
- rozměry (š x v x hl): 805 x 730 x 405 mm
Poznámka:
- tolerance rozměrů: ±3%
- standardně dodáváno v demontovaném stavu za příplatek možno zaslat ve smontovaném stavu
- umyvadlo, vodovodní baterie, umyvadlová výpust a sifon nejsou součástí nábytku
Nábytek je standardně dodávaný v demontovaném stavu. Pokud si netroufáte na jeho montáž, nebo chcete předejít možným problémům s jeho sestavením nabízíme Vám za příplatek možnost zaslání nábytku ve smontovaném stavu.
Zda požadujete nábytek zaslat v demontovaném nebo smontovaném stavu vyberte v nabídce „Nábytek dodat v”.
U nábytku s dvířky je nutné uvést směr otevírání do poznámky v objednávce.
Pokud je nábytek vybavený podpěrnými nožkami nebo madly, tak tyto komponenty NEJSOU INSTALOVÁNY z důvodu bezpečnosti při přepravě.
V případě, že si zvolíte zaslání nábytku ve smontovaném stavu, činí dodací doba 8 dní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pod deskové umyvadlo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 8592961029340 |
| Produktová řada: | Roso |
| Šířka (mm): | 805 |
| Výška (mm): | 730 |
| Hloubka (mm): | 405 |
| Materiál - čelo: | LTD 16 mm |
| Barva - čelo: | dub zlatý |
| Materiál - korpus: | LTD 16 mm |
| Barva - korpus: | dub zlatý |
| Materiál - horní deska: | LTD |
| Barva - horní deska: | dub zlatý |
| Madlo - materiál: | plast |
| SoftClose: | ANO |
| Způsob montáže: | Stojící |
| Poznámka: | Umyvadlo, vodovodní baterie, umyvadlová výpust a sifon nejsou součástí nábytku |
| Balení: | V demontovaném stavu |
| Šířka (cm): | 80 - 84,5 |
| Výška (cm): | 70 - 74,5 |
| Hloubka (cm): | 40 - 44,5 |
| Poznámka k rozměrům: | Tolerance rozměrů: ±3% |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




