Sprchová vanička z litého mramoru - obdélník Noris R 120/80 (120x80x3 cm)
Kód: NORISR120_80Související produkty
Detailní popis produktu
| Popis: | • sprchová vanička z litého mramoru • podpůrné nožky součástí balení • vaničku lze doplnit o krycí panel Obdélník R 120/80 |
| Typ vaničky: | obdélník |
| Materiál: | litý mramor |
| Dno: | protiskluzová úprava |
| Barva: | bílá |
| Sifon: | ø 90 mm sifon není součástí balení |
| Rozměry ( dl x š x v ) : | 1200 x 800 x 30 mm hloubka: 15 mm |
| Příslušenství: | podpůrné nožky |
| Balení: | kartónovém obalu |
| Záruka: | 2 roky |
| Poznámka: |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélnikové sprchové vaničky z litého mramoru |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 55 kg |
| EAN: | 8592961019723 |
| Produktová řada: | Noris |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ: | Nízká |
| Délka (mm): | 1200 |
| Šířka (mm): | 800 |
| Výška (mm): | 30 |
| Rozměry (cm): | 120x80 |
| Poznámka k rozměrům: | Tolerance rozměrů: ±3% |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




