Dokonale bílá koupelna Spok

Série moderního nábytku Spok ve vysokém lesku nabízí vytvoření koupelny v čisté bílé kráse. Dá se říci, že bílá koupelna je již taková zažitá klasika. Klasika, kterou člověk rozhodně nic nepokazí. Bílé vybavení koupelny se hodí do téměř každého prostoru. Nejen, že bílá koupelnu ihned prosvětlí, ale současně bude i opticky prostor koupelny o pár centimetrů zvětšovat. Také bílá v koupelně vyvolává v každém z nás pocit čistoty a navozuje příjemnou atmosféru.

spree-768x301

Vše co jsem popisoval, naprosto splňuje koupelnový nábytek ze série Spok. Jednoduchý, čistý a doplněný o dřevěné prvky ve velmi příjemném teplém odstínu dekoru dub country. Skříňky jsou vyráběny v provedení vysokého lesku. Tato povrchová úprava je odolná nečistotám a snadno se udržuje v dokonale čistém stavu.

Variace a velikosti skříněk nám umožňují vhodně doplnit každý prostor koupelny. Ať už se jedná o malou koupelnu v panelovém domě či velkou prostornou koupelnu v rodinném domku.

spree_1

Základem je vybrat vhodnou umyvadlovou skříňku a její velikost. Šířky těchto skříněk jsou 80 a 60 cm. Obě varianty nabízí prostorné umyvadlo s velkou mycí komorou a elegantní tenkou hranou. Umyvadlové skříňky se vyrábějí nejen ve 2 šířkách, ale také ve 2 variantách. První varianta skříňky je s dvířky. Druhou možností je výběr skříňky se šuplíky.

spree_2

Dále můžeme kombinovat ze dvou doplňkových skříněk. Zde máme vysokou a nízkou variantu. Vyšší skříňka má o jedna dvířka navíc a nabízí více úložného prostoru. Nižší skříňka svou elegancí doplňuje prostor koupelny a nabízí kreativní možnosti řešení. Posledním členem této pomyslné rodinky je zrcadlová skříňka ve 2 variantách. Uvnitř zrcadlových skříněk je skleněná police.

spree_3

 

Nábytek, abychom předešli možným problémům s jeho sestavením, je dodáván ve smontovaném stavu. Nábytek Vám bude u nás na skladě sestaven, zkontrolován, důkladně zabalen a odeslaný již sestavený.

×

Splátková kalkulačka ESSOX