Moderní LED závěsné stropní svítidlo APP770-6C
Kód: OSW-05021Detailní popis produktu
Lampa a její rámeček jsou vyrobeny z kovu. Stínidla jsou vyrobena z plastu. Díky použitým materiálům je lampa estetická a odolná a stínidla jsou vynikajícím přenašečem světla, navíc zachovávají původní design.Lampa je zavěšena na rámečku pomocí řetízku (v látkovém obalu). Řetízek je dlouhý 63 cm. Při instalaci svítidla je možné řetízek vynechat. Celková výška je pak 27 cm.
Jedinečný design nevylučuje žádné uspořádání – díky jednoduchému stylu se lampa hodí do jakéhokoli typu místnosti, ať už se jedná o kuchyň, obývací pokoj nebo dětský pokoj.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5902557360659 |
| Typ osvětlení: | závěsné |
| Tvar krytu: | kruhový |
| Šířka (mm): | 700 |
| Výška (mm): | 920 |
| Hloubka (mm): | 700 |
| Materiál: | kov |
| Barva: | černá |
| Napájení: | ~ 220 - 240 V |
| Světelný tok (lm): | -- |
| Teplota barvy: | 3000K - 6000K |
| Žárovky v balení: | Integrované LED |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




