LED osvětlení zrcadla Any LED 30 G, zlatá
Kód: ANY-LED-30-GSouvisející produkty
Dodáváno ve smontovaném stavu
Zrcadlová skříňka bez osvětlení Atica 40 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
1 586 Kč
Dodáváno ve smontovaném stavu
Zrcadlová skříňka bez osvětlení Atica 50 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
1 694 Kč
Dodáváno ve smontovaném stavu
Zrcadlová skříňka bez osvětlení Atica 60 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
1 908 Kč
Dodáváno ve smontovaném stavu
Zrcadlová skříňka bez osvětlení Atica 70 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
2 122 Kč
Dodáváno ve smontovaném stavu
Zrcadlová skříňka bez osvětlení Atica 80 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
2 336 Kč
Dodáváno ve smontovaném stavu
Zrcadlová skříňka závěsná bez osvětlení Spok 60 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
2 268 Kč
Dodáváno ve smontovaném stavu
Zrcadlová skříňka závěsná bez osvětlení Spok 80 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
3 171 Kč
Zrcadlová skříňka bez osvětlení Atica GO 40 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
1 709 Kč
Zrcadlová skříňka bez osvětlení Atica GO 50 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
1 806 Kč
Zrcadlová skříňka bez osvětlení Atica GO 60 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
2 127 Kč
Zrcadlová skříňka bez osvětlení Atica GO 70 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
2 336 Kč
Detailní popis produktu
Energeticky úsporné LED osvětlovací těleso ANY LED 30 G.
Osvětlovací LED těleso, napájené vstupním napětím 230 V je vhodné jako doplněk k zrcadlům a zrcadlovým skříňkám, kterým chybí osvětlení. Svým stupněm ochrany IP44 vyhovuje i pro použití v koupelně.
Popis:
Poznámka:
Osvětlovací LED těleso, napájené vstupním napětím 230 V je vhodné jako doplněk k zrcadlům a zrcadlovým skříňkám, kterým chybí osvětlení. Svým stupněm ochrany IP44 vyhovuje i pro použití v koupelně.
Popis:
- Napětí: AC 230 V ~ 50 Hz
- Výkon: 5,0 W
- Světelný tok: 360 lm
- Barevná teplota: 6300 K
- Stupeň ochrany: IP44
- Délka připojovacího kabelu: 0,30 m
- Povrchová úprava: zlatá metalická
- Délka: 300 mm
- Vypínač: není součástí svítidla
Poznámka:
- bez vypínače (nutno napojit na el. instalaci a vypínač instalovaný ve zdi)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení do koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592961037246 |
| Produktová řada: | Any |
| Šířka (mm): | 300 |
| Výška (mm): | 50 |
| Hloubka (mm): | 95 |
| Osvětlení: | LED |
| Osvětlení barva: | Zlatá |
| Vstupní napětí: | 230 V |
| Výkon: | 5,0 W |
| Světelný tok: | 360 lm |
| Barevná teplota: | 6300 K |
| Stupeň ochrany: | IP44 |
| Šířka (cm): | 30 - 34,5 |
| Výška (cm): | 5 - 9,5 |
| Hloubka (cm): | 5 - 9,5 |
| Poznámka k rozměrům: | Tolerance rozměrů: ±3% |
LED osvětlení zrcadla Any LED 80 CR, chrom
Skladem (expedice do 48 hodin)
1 303 Kč
Dodáváno ve smontovaném stavu
Zrcadlová skříňka závěsná bez osvětlení Sorno W 60 ZS
Skladem (expedice do 48 hodin)
1 911 Kč
Doplňková koupelnová skříňka vysoká Sorno W V 30 P/L
Skladem (expedice do 48 hodin)
2 137 Kč
LED osvětlení zrcadla Aero LED 45 12V, chrom
Skladem (expedice do 1 týdne)
1 189 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




