Koupelnová skříňka závěsná horní Luka OW H 50
Kód: LUKA-OW-H50Detailní popis produktu
Série nábytku Luka OW je velmi praktický, ale hlavně moderní nábytek v dekoru dřeva do každé koupelny. Jednoduché tvary a design to je to hlavní, čím se vyznačuje tato série koupelnového nábytku. Skříňky jsou díky svým rozměrům vhodné i do malých koupelen, kde vytvoří i ke své velikosti dostatek úložného prostoru na ručníky či kosmetiku.
Korpus skříněk, čelní plochy a police jsou vyrobeny z LTD desky v dekoru dub wotan.
Popis:
Korpus skříněk, čelní plochy a police jsou vyrobeny z LTD desky v dekoru dub wotan.
Popis:
- Doplňková koupelnová skříňka horní Luka OW H 50
- 2x dvířka
- dveřní závěsy standard
- 1x police uvnitř skříňky
- úchytky kov, černá mat
- korpus: LTD 16 mm, dekor dub wotan
- čela: LTD 16 mm, dekor dub wotan
- police: LTD 16 mm, dekor dub wotan
- rozměry skříňky (š x v x hl): 497 x 600 x 216 mm
- tolerance rozměrů: ±3%
- dodáváno v demontovaném stavu
Nábytek je standardně dodávaný v demontovaném stavu. Pokud si netroufáte na jeho montáž, nebo chcete předejít možným problémům s jeho sestavením nabízíme Vám za příplatek možnost zaslání nábytku ve smontovaném stavu.
Zda požadujete nábytek zaslat v demontovaném nebo smontovaném stavu vyberte v nabídce „Nábytek dodat v”.
U nábytku s dvířky je nutné uvést směr otevírání do poznámky v objednávce.
Pokud je nábytek vybavený podpěrnými nožkami nebo madly, tak tyto komponenty NEJSOU INSTALOVÁNY z důvodu bezpečnosti při přepravě.
V případě, že si zvolíte zaslání nábytku ve smontovaném stavu, činí dodací doba 8 dní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelny |
|---|---|
| Hmotnost: | 15 kg |
| EAN: | 8592961035983 |
| Produktová řada: | Luka |
| Šířka (mm): | 497 |
| Výška (mm): | 600 |
| Hloubka (mm): | 216 |
| Materiál - čelo: | LTD 16 mm |
| Barva - čelo: | dub wotan |
| Materiál - korpus: | LTD 16 mm |
| Barva - korpus: | dub wotan |
| Madlo - materiál: | kov |
| Způsob montáže: | Závěsná |
| Balení: | V demontovaném stavu |
| Šířka (cm): | 50 - 54,5 |
| Výška (cm): | 60 - 64,5 |
| Hloubka (cm): | 20 - 24,5 |
| Poznámka k rozměrům: | Tolerance rozměrů: ±3% |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




