Koupelnová skříňka s keramickým umyvadlem Doris 40 P
Kód: DORIS-40-PSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Série nábytku Doris zaujme moderním stylem lesklých bílých čel a korpusu v imitaci dřeva.
Korpus skříněk je z 16 mm LTD desky v dekoru Dub Country. Čela zásuvek s frézovanými úchyty jsou z MDF desky 16 mm s povrchovou úpravou lesklou fólií v bílé barvě. Nohy skříňky v dekoru Dub Country jsou vyrobeny z MDF desky 50 mm.
Skříňka s keramickým umyvadlem Doris 40 je určena k postavení na podlahu. Je doplněna keramickým umyvadlem UM-PUT 40 bez přepadu, s otvorem pro montáž vodovodní baterie.
Popis:
Poznámka:
Korpus skříněk je z 16 mm LTD desky v dekoru Dub Country. Čela zásuvek s frézovanými úchyty jsou z MDF desky 16 mm s povrchovou úpravou lesklou fólií v bílé barvě. Nohy skříňky v dekoru Dub Country jsou vyrobeny z MDF desky 50 mm.
Skříňka s keramickým umyvadlem Doris 40 je určena k postavení na podlahu. Je doplněna keramickým umyvadlem UM-PUT 40 bez přepadu, s otvorem pro montáž vodovodní baterie.
Popis:
- 1x dvířka s tichým dovíráním SoftClose, pouze PRAVÉ otevírání
- korpus: LTD deska 16 mm, dekor dub Country
- dvířka: MDF deska 16 mm, fólie bílá lesk
- nožky: MDF 50 mm, dekor dub Country
- frézované úchytky
- keramické umyvadlo UM-PUT 40 bez přepadu, s otvorem pro montáž vodovodní baterie
Poznámka:
- tolerance rozměrů: ±3%
- standardně dodáváno v demontovaném stavu
za příplatek možno zaslat ve smontovaném stavu - baterie, umyvadlová výpust a sifon nejsou součástí nábytku
Nábytek je standardně dodávaný v demontovaném stavu. Pokud si netroufáte na jeho montáž, nebo chcete předejít možným problémům s jeho sestavením nabízíme Vám za příplatek možnost zaslání nábytku ve smontovaném stavu.
Zda požadujete nábytek zaslat v demontovaném nebo smontovaném stavu vyberte v nabídce „Nábytek dodat v”.
U nábytku s dvířky je nutné uvést směr otevírání do poznámky v objednávce.
Pokud je nábytek vybavený podpěrnými nožkami nebo madly, tak tyto komponenty NEJSOU INSTALOVÁNY z důvodu bezpečnosti při přepravě.
V případě, že si zvolíte zaslání nábytku ve smontovaném stavu, činí dodací doba 8 dní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky s umyvadlem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8592961025151 |
| Produktová řada: | Doris |
| Šířka (mm): | 400 |
| Výška (mm): | 809 |
| Hloubka (mm): | 295 |
| SKŘÍŇKA: | … |
| Materiál - čelo: | MDF 16 mm |
| Barva - čelo: | bílá |
| Materiál - korpus: | LTD 16 mm |
| Barva - korpus: | dub country |
| SoftClose: | ANO |
| UMYVADLO: | … |
| Typ umyvadla: | Nábytkové |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Šířka (mm): | 415 |
| Hloubka (mm): | 295 |
| Otvor pro baterii: | ANO |
| Přepad: | NE |
| OSTATNÍ: | … |
| Způsob montáže: | Stojící |
| Poznámka: | Baterie, umyvadlová výpust a sifon nejsou součástí nábytku |
| Balení: | V demontovaném stavu |
| Šířka (cm): | 40 - 44,5 |
| Výška (cm): | 80 - 84,5 |
| Hloubka (cm): | 25 - 29,5 |
| Poznámka k rozměrům: | Tolerance rozměrů: ±3% |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




