Doplňková vysoká skříňka Vermont S V 30 - sonoma
Kód: VERMONT-S-V30Související produkty
Detailní popis produktu
Série nábytku Vermont. Koupelnové skříňky v moderním stylu ve velmi oblíbeném dekoru dub sonoma. Jedonoduché tvary a moderní design to je to hlavní, čím se vyznačuje tato série koupelnového nábytku. Nábytek rožšiřuje koupelnu o dostatek úložného prostoru.
Korpus skříňky je vyroben z LTD desky a čelní plochy jsou vyrobeny z MDF desky s fólií.
Popis:
Poznámka:
Korpus skříňky je vyroben z LTD desky a čelní plochy jsou vyrobeny z MDF desky s fólií.
Popis:
- doplňková koupelnová skříňka vysoká
- moderní koupelnová skříňka s dostatkem úložného prostoru
- Softclose - tiché dovírání dvířek
- 4x výškově nastavitelná police
- kovové chromované úchyty
- Rektifikační závěsy - velmi snadné upevnění skříňky a dosažení roviny
Poznámka:
- tolerance rozměrů: ±3%
- standardně dodáváno v demontovaném stavu
za příplatek možno zaslat ve smontovaném stavu
Nábytek je standardně dodávaný v demontovaném stavu. Pokud si netroufáte na jeho montáž, nebo chcete předejít možným problémům s jeho sestavením nabízíme Vám za příplatek možnost zaslání nábytku ve smontovaném stavu.
Zda požadujete nábytek zaslat v demontovaném nebo smontovaném stavu vyberte v nabídce „Nábytek dodat v”.
U nábytku s dvířky je nutné uvést směr otevírání do poznámky v objednávce.
Pokud je nábytek vybavený podpěrnými nožkami nebo madly, tak tyto komponenty NEJSOU INSTALOVÁNY z důvodu bezpečnosti při přepravě.
V případě, že si zvolíte zaslání nábytku ve smontovaném stavu, činí dodací doba 8 dní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 8592961034238 |
| Produktová řada: | Vermont |
| Šířka (mm): | 300 |
| Výška (mm): | 1470 |
| Hloubka (mm): | 352 |
| Materiál - čelo: | MDF 16 mm |
| Barva - čelo: | dub sonoma |
| Materiál - korpus: | LTD 16 mm |
| Barva - korpus: | dub sonoma |
| Madlo - materiál: | kov |
| SoftClose: | ANO |
| Způsob montáže: | Závěsná |
| Balení: | V demontovaném stavu |
| Šířka (cm): | 30 - 34,5 |
| Výška (cm): | 145 - 149,5 |
| Hloubka (cm): | 30 - 34,5 |
| Poznámka k rozměrům: | Tolerance rozměrů: ±3% |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




