Doplňková koupelnová skříňka vysoká Real W V 30 P/L
Kód: REAL-W-V30-PLDetailní popis produktu
Série nábytku Real - elegantní nábytek do každé koupelny lakovaný bílým lakem do vysokého lesku. Jednoduché tvary a design to je to hlavní, čím se vyznačuje tato série koupelnového nábytku. Skříňky jsou díky svým rozměrům vhodné i do malých koupelen, kde vytvoří i ke své velikosti dostatek úložného prostoru na ručníky či kosmetiku.
Korpus skříněk a vnitřní police jsou vyrobeny z LTD desky tloušťky 16 mm, čelní plochy a dvířka s frézovanými úchytkami pak z MDF desky v tloušťce mm. Celá skříňka je lakována bílým lakem do vysokého lesku.
Popis:
Korpus skříněk a vnitřní police jsou vyrobeny z LTD desky tloušťky 16 mm, čelní plochy a dvířka s frézovanými úchytkami pak z MDF desky v tloušťce mm. Celá skříňka je lakována bílým lakem do vysokého lesku.
Popis:
- Doplňková koupelnová skříňka vysoká Real W V 30 P/L
- 1x dvířka s frézovanými úchytkami a možností změny směru otevírání
- dveřní závěsy se systémem tichého dovírání SoftClose
- 3x police z LTD bílé barvy uvnitř skříňky
- korpus: LTD 16 mm, bílý lak, vysoký lesk
- čela: MDF 18 mm, bílý lak, vysoký lesk
- police: LTD 16 mm, bílá
- barva: bílá
- rozměry skříňky (š x v x hl): 300 x 1300 x 283 mm
- tolerance rozměrů: ±3%
- standardně dodáváno v demontovaném stavu
za příplatek možno zaslat ve smontovaném stavu
Nábytek je standardně dodávaný v demontovaném stavu. Pokud si netroufáte na jeho montáž, nebo chcete předejít možným problémům s jeho sestavením nabízíme Vám za příplatek možnost zaslání nábytku ve smontovaném stavu.
Zda požadujete nábytek zaslat v demontovaném nebo smontovaném stavu vyberte v nabídce „Nábytek dodat v”.
U nábytku s dvířky je nutné uvést směr otevírání do poznámky v objednávce.
Pokud je nábytek vybavený podpěrnými nožkami nebo madly, tak tyto komponenty NEJSOU INSTALOVÁNY z důvodu bezpečnosti při přepravě.
V případě, že si zvolíte zaslání nábytku ve smontovaném stavu, činí dodací doba 8 dní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 8592961036034 |
| Produktová řada: | Real |
| Šířka (mm): | 300 |
| Výška (mm): | 1300 |
| Hloubka (mm): | 283 |
| Materiál - čelo: | MDF 18 mm |
| Barva - čelo: | bílá |
| Materiál - korpus: | LTD 16 mm |
| Barva - korpus: | bílá |
| SoftClose: | ANO |
| Způsob montáže: | Závěsná |
| Balení: | V demontovaném stavu |
| Šířka (cm): | 30 - 34,5 |
| Výška (cm): | 130 - 134,5 |
| Hloubka (cm): | 25 - 29,5 |
| Poznámka k rozměrům: | Tolerance rozměrů: ±3% |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




