Doplňková koupelnová skříňka vysoká Flop V 40 P/L
Kód: FLOP-V-40Detailní popis produktu
Série nábytku Flop v kombinaci lesklých bílých ploch a dekoru dřeva bude dominantou každé moderní koupelny.
Korpus skříňky je z 16 mm LTD desky lakované bílým lakem ve vysokém lesku v kombinaci s prvky v dekoru dub Country. Dvířka jsou z LTD desky 16 mm rovněž lakované bílým lakem ve vysokém lesku. Skříňka je doplněna praktickými skleněnými policemi s ohrádkou na pravém nebo levém vnějším boku skříňky.
Doplňková koupelnová skříňka vysoká Flop V 40 P/L je určena k zavěšení na zeď pomocí rektifikačních závěsů.
Popis:
Poznámka:
Korpus skříňky je z 16 mm LTD desky lakované bílým lakem ve vysokém lesku v kombinaci s prvky v dekoru dub Country. Dvířka jsou z LTD desky 16 mm rovněž lakované bílým lakem ve vysokém lesku. Skříňka je doplněna praktickými skleněnými policemi s ohrádkou na pravém nebo levém vnějším boku skříňky.
Doplňková koupelnová skříňka vysoká Flop V 40 P/L je určena k zavěšení na zeď pomocí rektifikačních závěsů.
Popis:
- 2x dvířka s tichým dovíráním SoftClose s možností změny směru otevírání
- 3x výškově nastavitelná skleněná police v horní části skříňky
- 1x výškově nastavitelná skleněná police v dolní části skříňky
- 4x praktická skleněná police s ohrádkou na pravém, nebo levém boku skříňky
- korpus: LTD deska 16 mm, bílý lak, vysoký lesk / dekor Dub Country
- čela: LTD deska 16 mm, bílý lak, vysoký lesk
- možnost zavěšení skříňky s vnějšími policemi vpravo, nebo vlevo
- kovové chromované úchytky
Poznámka:
- tolerance rozměrů: ±3%
- standardně dodáváno v demontovaném stavu
za příplatek možno zaslat ve smontovaném stavu
Nábytek je standardně dodávaný v demontovaném stavu. Pokud si netroufáte na jeho montáž, nebo chcete předejít možným problémům s jeho sestavením nabízíme Vám za příplatek možnost zaslání nábytku ve smontovaném stavu.
Zda požadujete nábytek zaslat v demontovaném nebo smontovaném stavu vyberte v nabídce „Nábytek dodat v”.
U nábytku s dvířky je nutné uvést směr otevírání do poznámky v objednávce.
Pokud je nábytek vybavený podpěrnými nožkami nebo madly, tak tyto komponenty NEJSOU INSTALOVÁNY z důvodu bezpečnosti při přepravě.
V případě, že si zvolíte zaslání nábytku ve smontovaném stavu, činí dodací doba 8 dní.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoké koupelnové skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 8592961025359 |
| Produktová řada: | Flop |
| Šířka (mm): | 403 |
| Výška (mm): | 1716 |
| Hloubka (mm): | 352 |
| Materiál - čelo: | LTD 16 mm |
| Barva - čelo: | bílá |
| Materiál - korpus: | LTD 16 mm |
| Barva - korpus: | dub country |
| Madlo - materiál: | kov |
| SoftClose: | ANO |
| Způsob montáže: | Závěsná |
| Balení: | V demontovaném stavu |
| Šířka (cm): | 40 - 44,5 |
| Výška (cm): | 170 - 174,5 |
| Hloubka (cm): | 35 - 39,5 |
| Poznámka k rozměrům: | Tolerance rozměrů: ±3% |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




