Barová židle Xena z ekokůže, černá
Kód: XENA02-BL-BLDetailní popis produktu
Barová židle Xena z ekokůže
Otočná barová stolička je elegantní kus nábytku, který vyniká nejen svou funkčností, ale také jedinečným designem. Sedák z polypropylenu v kombinaci s kovovou nohou a podnoží dodávají místnosti elegantní styl a minimalistický design ladí s moderním i tradičním interiérem. Židle nejen skvěle plní svou roli pohodlného místa k sezení, ale je také působivým dekorativním prvkem, který se snadno hodí do nejrůznějších interiérů a dodává jim punc luxusu a elegance.
Technické údaje
| Šířka: | 46 cm |
| Výška: | 84 - 106 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Šířka sedu: | 42 cm |
| Výška sedu: | 62 - 84 cm |
| Hloubka sedu: | 38 cm |
| Výška opěrky: | 25 cm |
| Materiál sedáku: | Pěna 30D + PU kůže (tloušťka 0,8 mm) |
| Materiál nohou: | Kov |
| Maximální zatížení: | 130 kg |
Výhody produktu:
- Minimalistický design: Barva nábytku dodává místnosti elegantní styl a svým minimalistickým designem ladí s moderním i tradičním interiérem.
- Pohodlné sezení: Čalouněný sedák z vysoce kvalitní syntetické kůže o tloušťce 0,8 mm je měkký a pohodlný s použitím pěnového materiálu 30D (který zajišťuje dodatečné tlumení nárazů). Opěradlo je vyrobeno z polypropylenového plastu.
- Odolnost: Díky kvalitním materiálům se sedák vyznačuje zvýšenou odolností, což znamená dlouhodobou použitelnost.
- Výškové nastavení: Model je vybaven plynovým zdvihem SGS 2 (tloušťka 1,5 mm, jeden z nejkvalitnějších pohonů používaných při výrobě výškově nastavitelných židlí a stoliček), který zaručuje funkčnost výškového nastavení, přizpůsobení individuální potřeby.
- Základna stoličky: Velmi pevná základna, tloušťka 385 mm.
- Pohodlí: Přítomnost pohodlné podnožky a stabilní protiskluzová základna poskytuje uživateli plný komfort a bezpečí při používání stoličky.
- Snadná montáž: Rychlá montáž zahrnuje sestavení pouze několika prvků, díky čemuž se stolička snadno instaluje a je připravena k použití v krátké době.
* Barvy uvedené v nabídce berte jako orientační - mohou se lišit od skutečných z důvodu odlišného nastavení monitoru a procesu zpracování fotografie.
* Pozornost! Skutečné rozměry se mohou lišit od uvedených v nabídce. Tolerance chyby může být +/- 5%.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové židle |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 5905186113153 |
| Šířka (mm): | 460 |
| Výška (mm): | 840 - 1060 |
| Hloubka (mm): | 400 |
| Výška sedu (mm): | 620 - 840 |
| Hloubka sedu (mm): | 380 |
| Barva: | Černá |
| Materiál nohou: | Kov |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
| Opěrka hlavy: | Ne |
| Otočné: | Ano |
| Rozkládací: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




