Hydromasážní sprchové boxy

Hydromasážní sprchové boxy spojují moderní trend sprchování a malého domácího wellness. Jedná se o sprchový box podobající se klasickému sprchovému koutu doplněnému o hydromasážní trysky, příjemné světlo, rádio či v některých případech parní saunu. Kompletní péče nejen o tělo, ale i duši v jednom. Dokonalý odpočinek po náročném dni v pohodlí domova.

Boxy se dají rozdělit na dvě kategorie. Jedna kategorie je klasické boxy s nízkou vaničkou. Tyto boxy slouží jako sprchový kout, který se během pár sekund přemění na příjemný masážní nástroj. Druhá kategorie se dá přirovnat k menší vaně doplněnou o krycí sprchové panely, hydromasážní systém a v některých případech i domácí parní saunu. Tato varianta je velmi oblíbená u rodin s dětmi či milovníků vany. Kloubí se zde nejen příjemná masáž z trysek, ale i možnost využití vany.

Hydromasážní sprchové boxy bývají velmi luxusně vybavené. Většina z moderních boxů má 6 masážních trysek s možní štelování proudu, moderním dotykovým panelem, poličkami na potřebné věci, ruční sprchou, tropickým deštěm v hlavové sprše, rádiem s možností pouštět si svou oblíbenou relaxační hudbu, příjemným světlem a generátorem páry. Dokonalý doplněk pro odpočinek po náročném a dlouhém dni.

Boxy s generátorem páry se dají přirovnat ke známé parní sauně. Generátor vyvine dostatečné množství páry v teplotě, kterou si předem nastavíme a pomocí hadic ji vhání do boxu. Díky tomu si můžeme velmi snadno užívat příjemného domácího wellness. Horká pára snadno pročistí dýchací cesty, čistí usazené póry na pokožce a pomáhá uvolnit svalovou ztuhlost. Parní saunování působí velmi blahodárně na kožní problémy jako je akné či lupénka. V zimním období je to dokonalá prevence proti chřipce a nachlazení.

Boxy se instalují do již hotových koupelen, kde musí být připraveno napojení na vodu, na odpad a elektroinstalaci. Údržba boxů se provádí velmi snadno pomocí doporučených prostředků výrobcem.

Celou nabídku hydromasážních boxů najdete zde: Kliknout.

Vyhledat další