Vany pro osoby s tělesným postižením


Vana pro tělesně postižené – bezpečí, pohodlí a komfort při každodenní péči

Omezení pohybové schopnosti vyplývající z nemoci nebo stáří znesnadňuje každodenní činnost, tedy i péči o hygienu. Vana pro postižené je řešením tohoto problému. Volbou vany pro osoby s omezením pohybové schopnosti, či osoby se zdravotním postižením značky Polimat si můžete být jisti, že materiál i zpracování budou nejvyšší kvality. Vana pro osoby se zdravotním postižením je vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, který je charakterizován vysokou odolností proti poškrábání, zbarvení, mechanickému poškození a je velmi snadné udržet ji čistotu.

Vana pro osoby se zdravotním postižením a omezením pohybové schopnosti postižené, kterou nabízí společnost Polimat, dokonale plní svou roli.

Díky pohodlným a vodotěsným dvířkům, namontovaným v boční stěně je vstup a výstup z vany mnohem jednodušší, což umožňuje starším lidem, nebo lidem s omezenou schopností pohybu samostatně podstoupit péči o hygienu. Má také odnímatelné sedadlo, což zvyšuje bezpečnost při použití a přináší maximální pohodlí a relaxaci.


Vany se sedadlem a otevíracími dveřmi.

Proč? Co je na nich tak zvláštního?

V první řadě je snadné se dostat dovnitř a ven. Nízký práh a stabilní konstrukce znamenají, že starší lidé se mohou v takové vaně cítit sebevědomí.

Funkční profil vany, ergonomické dveře a odnímatelné sedadlo z nich dělají snad nejlepší volbu pro starší a lidi s pohybovým omezením.

Nesporné výhody tohoto produktu.

Můžeme se snadno dostat do vany, můžeme snadno zavřít dveře, protože použitý mechanismus zavírání je velmi snadný na obsluhu. Díky kvalitnímu těsnění a spolehlivému mechanizmu zavírání voda za žádných okolností nevyteče, dvířka nebudou praskat pod jejím tlakem, protože sklo použité ve dveřích je nejen temperované, ale také velmi odolné.

Chceme-li si odpočinout a vzít si dlouhou koupel. Nepotřebujeme sedadlo, prostě ho vyjmeme. Nic jednoduššího. Pokud chceme jen krátkou sprchu, ale není moc pohodlné stát ve vaně, dáme sedadlo zpět do vany a pohodlně se usadíme.

Vyhledat další