Vana s dvířky Polimat AVO 180x80 + vanový sifon s výpustí Click-Clack

Kód: POL_AVO00014
Neohodnoceno
Značka: Polimat
37 416 Kč 30 922,31 Kč bez DPH
Dodání do 3 týdnů
V kompletu ZDARMA: vanový odtokový sifón s výpustí Click-Clack ANI Plast 50 v ceně 710,- Kč

Detailní informace

Široký sortiment
Široký sortiment
Můžete si vybrat z více než 15 000 produktů a variant
Zákaznická podpora
Zákaznická podpora
Nevíte si rady s objednávkou? Obraťte se na náš zákaznický servis
Známe, co prodáváme
Známe, co prodáváme
Nejste si jisti s výběrem vhodného produktu či varianty? Poradíme Vám.
Přes 25 let na trhu
Přes 25 let na trhu
Najdete u nás jedinečný nábytek vyráběný dle vlastních návrhů

Detailní popis produktu

Vana s dvířky AVO 180x80 (180x80x58 cm | objem: 180 l)

Omezení pohybové schopnosti vyplývající z nemoci nebo stáří znesnadňuje každodenní činnost. Vana s dvířky je řešením tohoto problému. Volbou vany pro osoby se zdravotním postižením značky Polimat si můžete být jisti, že materiál i zpracování jsou nejvyšší kvality. Vana s dvířky byla vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, který je charakterizován vysokou odolností proti poškrábání, zbarvení, mechanickým poškozením a je velmi snadné udržet si čistotu.

Vana pro tělesně postižené - pohodlí a komfort při každodenní péči

Vany AVO pro starší a tělesně postižené dodáváme v rozměrech: 140x70, 150x75, 160x75, 170x75 a 180x80 cm.

Dvířka a odtokový sifon jsou u této vany pro seniory umístěny vpravo, odnímatelné sedátko vlevo (při čelním pohledu na vanu).

Vana pro zdravotně postižené, kterou nabízí společnost Polimat, dokonale plní svou roli. Díky pohodlným a vodotěsným dvířkům, namontovaným v boční stěně je vstup a výstup z vany mnohem jednodušší, což umožňuje starším lidem nebo lidem s omezeným pohybem samostatně podstoupit koupel. Má také odnímatelné sedadlo, což zvyšuje bezpečnost použití. Další výhodou akrylátové vany je, že se materiál rychle ohřívá a udržuje teplotu, což umožňuje hospodárnou a dlouhou koupel. Vany pro tělesně postižené jsou konstruované tak, že každý, kdo je používá, bude cítit maximální pohodlí a relaxaci.

Příslušenství ze sanitárního akrylu se těší rostoucí popularitě nejen díky své funkčnosti, ale také díky estetickému vzhledu, který umožňuje dokonalé přizpůsobení vany do interiéru koupelny.

Akrylátová obdélníková vana pro starší a osoby s tělesným postižením Avo 140

Vana nejvyšší kvality, která se rychle zahřívá, udržuje teplotu vody a tím umožňuje dlouhou komfortní relaxaci ve vaně. Lesklé, vysoké stěny vany jsou dokonale tvarované tak, aby se všichni cítili pohodlně. Odnímatelné sedadlo zvyšuje pohodlí při použití vany. Utěsněné boční dveře usnadňují starším lidem a osobám se zdravotním postižením koupel a relaxaci.

Vanu z dvířky lze doplnit krycími panely v bílé, nebo černé barvě.
Krycí panely se prodávají jako samostatný produkt a najdete je jako "Související produkty" dole na stránce pod popisem produktu.

POZOR!
V případě objednávky vany a předního panelu je nutno specifikovat způsob uchycení čelního panelu k vaně. Panel lze dodat jako trvale připojený k vaně ve výrobě, nebo jako odnímatelný - k vaně se pak instaluje pomocí magnetů a je odnímatelný pro případ nutnosti přístupu k vanovému sifónu.

Modely 140x70, 160x75 a 180x80 cm nemají horní přepad! (v případě zájmu lze dodělat - prosím, uveďte do poznámky v objednávce)
UPOZORNĚNÍ: při použití vanového sifonu s přepadem je nutné, vzhledem k omezené výšce dna vany od podlahy, vanový sifon zapustit do podlahy!!!

Díky kvalitnímu těsnění a spolehlivému mechanizmu zavírání dvířek na západku voda za žádných okolností nevyteče, dvířka nebudou praskat pod jejím tlakem, protože sklo použité ve dveřích je nejen temperované, ale také velmi odolné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vany s dvířky
Záruka: 10 let na barevnou stálost akrylátu a tvar vany, 2 roky na ostatní komponenty vany
Produktová řada: AVO
Délka (mm): 1800
Šířka (mm): 800
Výška (mm): 580
Hloubka (mm): 470
Objem (l): 180
Barva: Bílá
Materiál: Akrylát
Tvar: Obdélník
Průměr odtoku (mm): 50
Přepad odpadu: NE (na přání lze dodělat)
Typ dna: Hladké
Příslušenství v kompletu: Podpěrný rám, odnímatelné sedátko, vanový odtokový sifón s výpustí Click-Clack ANI Plast 50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: