Šňůra na prádlo UN 1022-18
Kód: UN 1022-18
Široký sortiment
Můžete si vybrat z více než 15 000 produktů a variant

Zákaznická podpora
Nevíte si rady s objednávkou?
Obraťte se na náš zákaznický servis

Známe, co prodáváme
Nejste si jisti s výběrem vhodného produktu či varianty? Poradíme Vám.

Přes 25 let na trhu
Najdete u nás jedinečný nábytek vyráběný dle vlastních návrhů
Detailní popis produktu
Šňůra na prádlo je skvělým doplňkem do koupelny. Maximální zatížení šňůry 5kg. Maximální vytažení šňůry je 260 cm. Šnůra je vyrobená z pleteného polyesteru.Všeobecný návod údržby kovových výrobkůPovrch pochromovaných výrobků a výrobků z korozivzdorné oceli vyžaduje pravidelné čištění. Koupelnové doplňky lze čistit horkou vodou s prostředkem na mytí nádobí
(saponát) a poté přeleštit jemným hadříkem a vytřít do sucha. Nejlepší způsob na odstranění silnějšího znečištění, např. vodního kamene, je použití octa. Roztok by měl působit
nějakou dobu, cca 15 – 20 minut. Po aplikaci je nutné výrobek dobře opláchnout čistou vodou. Na plochy výrobků z korozivzdorné oceli leštěné do vysokého lesku je nutné
používat bezchlorové prostředky ! Např. na čištění skla.
Skleněné a keramické příslušenství doplňků čistěte obdobným způsobem jako kovové části a vyvarujte se také používání prostředků zmíněných níže. V žádném případě
nepoužívejte k čištění myčku na nádobí.
Poškození může nastat v těchto případech :
a) použití bělících nebo desinfekčních prostředků především pokud obsahují sloučeniny chloru (chlornany, chlorečnany, apod.). Tyto prostředky nemusí být používány přímo na výrobky. Výrobek může být poškozen i v nevětratelné místnosti, kde se sráží voda s příměsí chloru (bazény, vířivky apod).
b) vlivem působení vodního kamene. Tlusté vrstvy vodního kamene, které jsou i vlhké, výrazně zvyšují riziko poškození i koroze.
c) použití alkalických nebo kyselých silně koncentrovaných čisticích prostředků a prostředků obsahující silná oxidační činidla (protiplísňové a bělící prostředky). Tyto prostředky nemusí být používány přímo na výrobky. V omezeně provětrávaných prostorech je vhodné se vyhnout použití těchto prostředků – odpařované chlorované sloučeniny mohou na povrchu kondenzovat a tím ho poškodit. Pokud je nutné tyto čisticí nebo desinfekční prostředky použít, je nutné zajistit dobré větrání prostor a čištěné povrchy dobře a rychle opláchnout!
d) použítí prostředků stavební chemie určených pro čištění např. dlažeb od stavebních hmot - jsou velmi korozně agresivní!
e) použití tekutých nebo pastovitých písků, které obsahují abrasivní částice! Je třeba vyhnout se jakýmkoli drsným čisticím prostředkům, protože ty mohou být příčinou škrábanců. V žádném případě se nesmí používat ocelová vlna. Ta uvolňuje částečky železa, které porušují povrch.
f) používání ponorných lázní na čištění stříbra! Ty obsahují silné kyseliny nebo chloridy a jsou pro čištění pochromovaných výrobků či výrobků z korozivzdorné oceli rovněž
naprosto nevhodné.
g) v případě čištění povrchů čistícími prostředky, kde není známé složení, které by mohlo poškodit vrchní vrstvu povrchové úpravy. Škodlivá je i kuchyňská sůl.
Používaním nevhodných čistících prostředků nebo nesprávnou údržbou dochází k poškození výrobku vinou spotřebitele a na vzniklé závady nemùže být uplatněna reklamace!1Na výrobky je poskytována prodloužená záruční doba na funkčnost výrobku 5let.
Na části výrobku zahrnující: pumpička dávkovače, štětiny toaletního kartáče, rukojeť a krytka kartáče, keramické a skleněné nádobky je stanovena zákonná záruční doba. Na povrchovou úpravu výrobku je poskytována zákonná záruční doba.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Háčky a věšáky |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Barva: | Nerez ocel lesk |
Materiál: | Nerez |
Typ: | Držáky na ručníky |
Balení (š x v x h): | 60 x 150 x 170mm |
Povrchová úprava: | Chrom. |
Rozměry (š x v x h): | 2600 x 100 x 5mm |
Typ montáže: | Vrtání |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář