Flume - Designová série nábytku ve vysokém lesku

Role koupelny v domácnosti je naprosto jasná – jedná se o oázu klidu. Vyhledáváme zde nejen osobní hygienu, ale i místo pro relaxaci. Shodneme se na tom, že v místnosti nevalného vzhledu s protékající sprchou a oprýskaným zrcadlem moc času chtít trávit nebude. Ani si tu chvíli odpočinku po náročném dni nedokážeme představit. ANO, vzhled koupelny je v dnešní době velmi důležitý.

flume-1024x401

Série nábytku Flume, která si zakládá na jednoduchosti bílé lesklé skříňky doplněné o přírodní vzhled dekoru Dub Country.  Vysoká kvalita zpracování, chromová madla či skleněné poličky působí velmi příjemným a luxusním vzhledem. Umyvadlová skříňka je osazena keramickým umyvadlem s přepadem, které zvýrazní linie celé koupelny.

Zpracování nábytku Flume

madlo

Chromové madla, skleněné poličky či plastový organizér v šuplíku pod umyvadlem jsou maličkosti, které doplňují nejen vzhled, ale i funkčnost celé sestavy. Přihrádek a poliček není nikdy dost. Toto tvrzení platí obzvláště v koupelně.

police

Skříňky jsou vyrobeny z LTD materiálu o šířce 16 mm. Nejen čela, ale i korpus skříněk je lakován v moderní lince, která dohlíží i na precizní kvalitu laku na skříňkách. Dekorační lišty jsou také vyrobeny z LTD materiálu s realistickým vzhledem dřevěného prvku v dekoru dubu.

Myslí se i na ty nejmenší detaily

Celá sestava nábytku v sérii Flume je osazena moderním závěsným systémem, který nám usnadní montáž koupelnové sestavy na zeď či lištu. Také je zde použit systém tichého dovírání SoftClose na pantech skříněk i na pojezdech šuplíků. Díky tomu nehrozí otravné klepání skříněk při zavírání.

závěs

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu v kartonovém obalu. Pokud si sami netroufáte na jeho kompletaci, nebo chcete předejít možným problémům s jeho sestavením, doporučujeme se podívat na naši dodatkovou službu Montáž (kompletace) nábytku. Nábytek Vám bude u nás na skladě sestaven, zkontrolován, důkladně zabalen a odeslaný již sestavený. Kompletaci nábytku si lze dokoupit k jakémukoliv demontovanému nábytku v naší nabídce.