NERO – série v exklusivní černé barvě

Černá barva vybavení a doplňků kraluje moderním koupelnám

Černá barva se všeobecně považuje za smutnou a studenou barvu. To ovšem neplatí v moderních trendech koupelen. Černá se zde stala prvkem moderního designu a elegance. Kombinaci světlých obkladů a černé barvy či dřeva v kombinaci s černými doplňky dnes najdeme v téměř každé koupelně. Tento trend vznikal postupně přes černé designové doplňky, kterými se oživovaly mdlé koupelny. Od doplňků přes baterie a sprchové hlavice se v dnešní době došlo i ke sprchovým koutům, vaničkám či toaletám v černé barvě.

Dominantou koupelny vždy bývá sprchový kout. Černá vanička, černý hliníkový rám i doplňky ve formě sprchových hlavic, ovládacích panelů se velmi snadno kloubí se světlejší barvou. Při návrhu koupelny se musí vždy přemýšlet komplexně a nekombinovat mnoho barev a odstínů. Doporučujeme vsadit na jednoduchost a čistý design černých doplňků. Ve chvíli, kdy si vybereme černou barvu do koupelny, doporučujeme projít širokou nabídku produktů v černé barvě a vhodně je kombinovat na bílé či šedé tóny obkladů i spárování.

 

Poslední otázkou před pořízením černé koupelny může být téma údržby. V případě, že máte příliš tvrdou vodu může docházet k usazování vodního kamene. Ale i na tyto případy výrobci černých doplňků mysleli a přišli s čistícími prostředky, které zabraňují usazování nečistot. V naši nabídce najdete tento čistící prostředek, který vytváří speciální nano vrstvu, která ochrání vybavení koupelny před vodním kamenem a mastnotou. Čistící prostředek RothETC.

Produkty ze série NERO: ZOBRAZIT KLIKNUTÍM ZDE

Vyhledat další