GRAFIT – série nábytku Tress v dekoru modřínu

Novinkou v naší nabídce je série nábytku Tress v dekoru modřín grafit

Série v tomto dekoru se vyznačuje velmi kvalitním zpracováním a použitím lákavého grafitového odstínu v kombinaci s dřevěným dekorem modřínového dřeva. V nabídce máme dvě velikosti koupelnové skříňky pod deskové umyvadlo v rozměrech 105 a 75 cm. Nad umyvadlo lze umístit zrcadlovou skříňku se silným LED osvětlením. Celou sérii lze doplnit a tím i vytvořit další úložný prostor pomocí horní a spodní skříňky. Všechny skříňky mají chromované madla a dodáváme je již ve složeném stavu. Tím odpadá zdlouhavé skládání skříněk a snadno vybavíte koupelnu o nádhernou grafitovou sérii nábytku s dostatkem úložného prostoru.

 

Skříňky pod umyvadlo mají dva speciálně tvarované šuplíky pro snadnou instalaci umyvadlového odpadu. Také je zde systém Soft Close, který zaručuje tiché a bezpečné dovření šuplíku. Zrcadlová skříňka má dvě vnitřní skleněné police, zabudované LED osvětlení a elektro box s vypínačem a zásuvkou. Při doplňkových skříňkách lze volit variantu se šuplíkem a dvířky. Druhou variantou je skříňka se skleněnou policí. Poslední varianta je skříňka s policí v dekoru. Variabilita skříněk nám dává možnost sestavit vše podle vlastních představ v téměř každé koupelně.

Nábytek v této sérii je dodáván již ve smontovaném stavu. V koupelně postačí rozvrhnout umístění skříněk a provést jejich montáž na stěnu. Variabilitě se meze nekladou. Skříňky mají možnost otevírání na pravou i levou stranu. Doporučuji si prohlédnout i naši kategorii deskových umyvadel a nezapomenout na pořízení výpustě, sifonu a baterie.

Produkty ze série TRESS: ZOBRAZIT KLIKNUTÍM ZDE

 

Vyhledat další